מחירון קורסים עיצוב גרפי – כמה עולה קורס גרפיקה ממוחשבת? מחירון 2020

רוצים לדעת כמה עולה קורס גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי? רוצים להתחיל ללמוד להיות מעצבים גרפיים? בכתבה נחשוף לכם את כל המחירים בתחום וכמובן את שיטת הלימודים המומלצת היום, זה ברור שלפני שהולכים ללמוד עיצוב גרפי או כל מקצוע אחר האם רק המחיר של הלימודים חשוב? מה אם העבודה אחרי הלימודים? כיצד מתחילים לעבוד בתחום הזה? והאם ההשקעה שווה לעומת מה שמקבלים רגע אחד לפני שמסיימים את כל ההכשרה המקצועית, בכתבה נעשה לכם קצת סדר בדברים כולל נסביר לכם מה הכי חשוב היום בעולם העיצוב גרפי ותעשיית ההייטק.

ידעתם שיש ביקוש מסיבי למעצבים גרפיים בתעשייה?

אם לא שמעתם שיש ביקוש למעצבים גרפיים גרפיקאים אז אנחנו בהחלט נחדד ונעדכן אתכם מה קורה בעולם הזה. היום למעצבים גרפים וגרפיקאים יש יותר אופציות לעבודה לאחר סיום הלימודים. המעצבים יכולים לעבוד בחברות פרסום וקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או לעבוד בחברות היי-טק בשיתוף פעולה עם מתכנתים כדי לעצב אפליקציות או אתר אינטרנט.

השכר בהייטק למעצבים גרפיים ללא ניסיון

זה לא חדש שחברות הייטק משלמות יותר למעצבים גרפיים ולכן נוצר מחסור בכוח אדם שייתן מענה לעבודה בהוצאות לאור או בתי דפוס לדוגמה. המחסור בתחום ייצור מקפצת שכר אדירה והיום מעצבים גרפיים יכולים להתחיל בהייטק ללא ניסיון עם שכר של 17 אלף שקל בלבד. ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתפתח נוכל לראות שהביקוש ימשיך לגדול לאורך השנים בתחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

מה לומדים במסלול מעצבים גרפיים? ועלות קורס עיצוב גרפי

במסגרת לימודי מעצבים גרפיים גרפיקאים לומדים את השפה העיצובית בתוכנות גרפיות של חברת אדובי. לכל אורך הלימודים הסטודנטים עסוקים ובנייה של תיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד בהוצאות לאור או משרדי פרסום. תוכלו לראות בקישור הבא מחירון של קורסי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, כמובן שתוכלו לצפות בכל נתוני תנאי הקבלה של מסלול זה. בתיק העבודות אתם צריכים להראות כיצד להתאים עיצובים בתוכנת פוטושופ גרפיקה לתמונות או באילוסטרייטור תכינו לוגואים ותבינו מיתוג של עסקים. בתוכנת אינדיזיין תצטרכו להראות יצירתיות בהכנת קטלוגים מעוצבים לקידום מכירות ושיווק עסקים. לכל אורך הלימודים תקבלו תרגילים ומטלות גרפיות כדי לפתח לכם את יצירתיות בעיצוב.

תיק עבודות למה הוא כל כך חשוב במשרדי פרסום וחברות הייטק?

זה לא משנה איפה למדתם את התחום הזה או אם למדתם לבד מה שחשוב זה אך ורק איך נראה תיק עבודות שלכם כדי להבין עד כמה אתם טובים בהעברת מסרים חברתיים ותקשורתיים. ככל שתיק העבודות שלכם יראה טרנדים חדשים בעולם העיצוב הגרפי תוכלו להתברג במהירות לתעשייה, זה לא משנה אם בחרתם ללמוד לבד עיצוב גרפי או לא אף אחד לא מסתכל על התעודה או עד כמה בית הספר שלכם יוקרתי ונחשב.

לימודים אונליין בעיצוב גרפי

כיום אפשר ללמוד את עולם העיצוב גרפי לבד עם מורים שמחוברים אליכם למחשב דרך מוצלחת ללמידה בצורה פרטית ואישית, בשיעורים כאן בוידאו הראינו לכם דוגמאות בעיצוב גרפי בנושאים שונים שתוכלו ללמוד.