איפה ללמוד עיצוב גרפי? המלצות

אוהבים את עולם העיצוב הגרפי ורוצים לשנות ולעצב? כשאתם רואים פרסומת ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם אתם שואלים את עצמכם איך עשו את זה? אם אחת התשובות שלכם כן זה אומר שאתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי. בכתבה נביא לכם פרטים מאוד חשובים מעולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית הכוללים סרטוני הסבר מדהימים מה גרפיקאי ומעצבים עושים בחברות ההייטק ומשרדי הפרסום. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה. אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בתחום זה פרנסה בשפע עם אפשרויות של העבודה מהבית וחופש פעולה רחב מאוד.

ללמוד עיצוב גרפי ולחשוב בצורה יצירתית

במסגרת לימודי עיצוב גרפי מה שחשוב לשים דגש זה התורה שעומדת מאחורי עולם זה. תלמדו לחשוב בצורה קונספטואלית ולבנות אלמנטים ויזואליים לקידום מכירות ובניית  תדמית עסקית כגון לוגואים ואת כל השפה העיצובית והחזותית שעסקים צריכים. את כל חוקי העיצוב הגרפי אתם תבנו על ידי תמונות ואלמנטים ויזואלים בתוכנות של חברת אדובי. במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ועבודות מהתעשייה כדי לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי. אף אחד לא צריך להגיע עם כישרון או יצירתיות אלה כלים שנלמדים דרך המורים שלכם במסגרת הלימודים. בכתבה נמליץ לכם על מכללה מאוד מומלצת שדרכה מעצבים גרפיים עוברים לעבוד ישירות בחברות היי-טק  מבוקשות מאוד עם שכר גבוה הכתבה פורסמה באתר מגזין ההייטק המפורסם ביותר בישראל.

https://www.tgspot.co.il/graphic-design-courses-hitech/ כניסה לכתבה של חברות הייטק ודרושים מעצבים גרפיים ללא ניסיון

התוכנות של חברת אדובי

התוכנות שתעבדו איתם במסגרת לימודי עיצוב גרפי הם יהיו תוכנות של חברת אדובי. חברת אדובי היא החברה היחידה שדרכה אפשר לרכוש את התוכנות של עיצוב גרפי. התוכנות לעבודה היום הם פוטושופ להכנה ועיצוב של תמונות,  אילוסטרייטור  דרכה תוכלו לעצב גרפיקה זהותית עם אלמנטים וקטורים כגון לוגואים ועוד, בתוכנת אינדיזיין תעצבו קטלוגים לקידום המכירות של עסקים. בכל התוכנות תצטרכו לשלוט ברמה מאוד גבוהה כדי להתקבל לעבוד במשרדי הפרסום חברות הייטק.

תיק עבודות בעיצוב גרפי יותר חשוב מהתעודה הידעתם?

תיק עבודות חשוב ביותר כדי להתקבל לעבוד בחברות הייטק במשרדי הפרסום. אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם ועד כמה המכללה שלכם היא נחשבת בישראל. מה שרוצים לראות וזה כיצד אתם יודעים לעצב גרפיקה תוך שימוש באלמנטים ויזואליים וצבעים נכונים לעיצוב, יבדקו כיצד מעבירים טרנדים חדשים ואם אתם יודעים לבטא את הרצונות של הלקוחות שלכם לעיצוב גרפי.

האם יש עבודה לאחר סיום קורס בעיצוב גרפי

בתחום העיצוב הגרפי זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא. תכלו בקלי קלות להתחבר לאינספור קבוצות דרושים בפייסבוק דרכם תוכלו למצוא עבודה בקלות. כיום המחסור מורגש מאוד בחברות הייטק ומשרדי פרסום בגלל שהיום יש יותר אלטרנטיבות למעצבים גרפיים למצוא עבודה במהירות. בעבר רוב העבודות שהמעצבים גרפיים היו הולכים לעבוד אחרי הלימודים זה היה אך ורק הוצאות לאור ובתי דפוס. עם התפתחות הטכנולוגיה בצורה אדירה למעצבים גרפיים יש יותר אפשרויות גם לעבודה מהבית. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא כל מה שתצטרכו זה אך ורק תיק עבודות, דווקא מעצבים גרפיים ללא ניסיון יש להם הרבה מה יותר להציע לחברות הייטק שאוהבות חדשנות ולכן הם נחטפים כבר בתקופת הלימודים וישירות אחריה.