מעצבים גרפיים דרושים למתחילים וגם ללא ניסיון

מחפשים עבודות מהבית בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? סיימתם לימודים בגרפיקה ואין לכם ניסיון ואתם רוצים להתחיל לעבוד מהבית? בכתבה הבאה נביא לכם פתרונות וקישורים מאיפה אתם יכולים להתחיל למצוא עבודות במהירות בתחום הגרפיקה והעיצוב. נדבר איתכם על מה שחשוב היום בתעשייה ועד כמה המחסור בכוח אדם בעיצוב גרפי הוא חמור מאוד במדינת ישראל.

עצם הביקוש הגדול למעצבים גרפיים בתעשייה השכר בתחום עלה מאוד והיום מרבית המעצבים כבר בתקופת הלימודים מתברגים לתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום נסביר לכם על הסיבות ונפתח לכם רעיונות לעסקים חדשים לעבודה ומציאת משרות דרושים גרפיקה מהבית או במשרדי פרסום.

למה יש ביקוש למעצבים גרפיים

אם בעבר בוגרים של מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה האלטרנטיבה היחידה שלהם הייתה אך ורק לעבוד במשרדי הפרסום או בבתי דפוס היום האפשרויות הם גדולות יותר ונוכל לראות בתעשיית ההיי-טק אינספור מעצבים גרפים שעובדים ונותנים פתרונות דיגיטליים ועיצובים למתכנתים. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים  ולכן הם צריכים שיעזרו להם למכור את המוצרים שהם מפתחים בחברות הייטק עם אלמנטים ויזואליים נכונים. לדוגמה חברות הייטק מפתחות אפליקציות או המוצרים שרצים ברשת ועל המעצבים הגרפיים לתת את השפה העיצובית כגון איזה צבעים להשתמש כדי שהאפליקציה תהיה מושכת ומעניינת מאד. או חווית משתמש בשימוש בקומפוזיציה נכונה על ידי אלמנטים ויזואליים שונים.

אתר למשרות לגרפיקאים פלוס קישור לקבוצת פייסבוק מדהימה

באתר הבא תוכלו לראות בקישור משרות למעצבים גרפיים ובאתר יש לכם גם קישור לקבוצת פייסבוק מדהימה של מדור דרושים. בקבוצה מתפרסמות מידי יום עשרות הצעות למעצבים גרפיים שרוצים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים עצמאיים או לתת שירותי גרפיקה ופרסום בתור שכירים.

חלק מההצעות מדברות על ריטיינר עיצוב גרפי ם שזה גם עבודה מהבית אבל התשלום נעשה על ידי  תלוש משכורת בתור שכירים. כל אחד בסופו של דבר בוחר מה הכי נכון לו במיוחד בתחום עיצוב גרפי אפשרויות העבודה הם מאוד מגוונות ויש יותר חופש פעולה לעבודה מאשר מקצועות אחרים.

כל מה שתצטרכו כדי להתקבל למקומות עבודה זה לשלוח תיק עבודות מקצועי שעשיתם בתקופת הלימודים או לאחר שסיימתם. במידה ותיק עבודות שלכם ידבר שפה חדשה עם טרנדים המותאמים ל2020  תוכלו להתברג ולמצוא עבודה במהירות. בתחום הזה תיק עבודות הוא הדבר הכי חשוב ביותר וזה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב אם אתם יודעים להקשיב ולפרסם עסקים בצורה הנכונה ברשתות החברתיות או בכל מדיה אפשרית.

פרסום משרות דרושים בעיצוב גרפי

פרסום משרות למעסיקים או לחברות שמחפשים מעצבים גרפיים או גרפיקאים יתבצע על ידי בקשה של חברות לקבוצה ולאחר האישור תוכלו לפרסם  מתי שאתם רוצים מודעות דרושים. הקבוצה היא הכי גדולה ברשת החברתית פייסבוק ומאפשרת לכם למצוא כוח אדם איכותי שייתן לכם פתרונות עיצוביים לבכל מה שאתם רוצים החל מעיצוב אתר האינטרנט ועד להכנת אפליקציות.