לימודי עיצוב גרפי באילת

רוצים לדעת לעצב שלט פרסום איכותי? או פוסטר? בלימודי עיצוב גרפי באילת אונליין מהבית תוכלו ללמוד זאת בצורה איכותית מאוד. לדעת את סודות המקצוע, להבין איך להעביר מסרים שיווקיים לקהלי יעד שונים ולייצר גרפיקות מרהיבות לדפוס או למדיות השונות. כאשר מעצבים גרפיקה חשוב מאוד להבין מה מטרתה. האם מדובר בגרפיקה לדפוס או גרפיקה למדיות השונות שרואים על גבי מסך המחשב או הטלפון. גרפיקה להדפסה שונה מאוד מגרפיקה למדיה בשל השינויים שקורים בעקבות ההדפסה. הצבעים נראים אחרת, הרזולוציות צריכות להיות גבוהות מאוד ולפעמים גם גודל ההדפסה הוא עצום.

איך ליצור פוסטר מקצועי לדפוס?

פוסטר הוא סוג של גרפיקה שלרוב מגיעה בגדלים גדולים עד עצומים. פוסטרים לא נשארים ממוחשבים ויוצאים להדפסה בבתי הדפוס. לכן חשוב לשים דגש בעיצובם על רזולוציות גבוהות. כמו כן, כאשר מעצבים פוסטרים להדפסה, חשוב מאוד להשתמש בצבעים המתאימים לדפוס. ההמלצה שלנו, לפני שאתם מייצרים את הפוסטר, פנו לבית הדפוס וקבלו ממנו את ההגדרות המדויקות להדפסה. כך תתחילו את מסמך העיצוב עם הדרישות המדויקות ולא תצטרכו לאחר סיום הכנת הפוסטר לדייק את הגרפיקה ולעשות תיקונים.

איך ליצור לוגו איכותי?

כאשר מכינים לוגו, חשוב להבין מהו העסק שלו אתם מכינים את הלוגו. חשוב להעמיק במסרים אשר בעל העסק רוצה להעביר ללקוחותיו. לוגו הוא הדבר הראשון שעושים במיתוג של עסק. המטרה של הלוגו להיות מזוהה עם העסק, כך שלקוחות שיראו את הלוגו ישר ידעו באיזה עסק מדובר. על מנת לייצר המסרים ללקוח מתוך הלוגו, על המעצב להשתמש בתורת הצבעים. ולהבין מהלקוח מה הוא רוצה לשדר. כך לדוגמא, עסקים שמעוניינים לשדר אמינות, ישתמשו בצבע הכחול, עסקים אשר רוצים לשדר יוקרה, ישתמשו בצבע השחור. כמו שאתם מבינים לכל צבע יש את המסר שהוא מעביר בתת המודע של הלקוח. עיצוב נכון של הלוגו והכרות מקדימה עם העסק, יעזרו לדייק בעיצוב הלוגו.

תוכלו ללמוד קורסים בעיצוב גרפי אילת  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

איך ליצור אלבום דיגיטלי מדהים?

אלבומים דיגיטליים הם סוג של גרפיקה אשר לרוב מיועדת להדפסה. לכן אנו נצטרך להתאים את הרזולוציות בתוכנת הפוטושופ לרזולוציה גבוהה של הדפסה. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לחלק את התמונות לפי סדר מסוים. לדוגמא התחלת האירוע, אמצע האירוע וסופו. לאחר שעשיתם את החלוקה הנכונה לכם, עליכם ליצור עמודים בתוכנת הפוטושופ. בכל עמוד יהיה עיצוב המתאים לו. שימו לב שאתם יוצרים התאמה של העיצוב לכל העמודים, שבחרתם מספר צבעים שילכו איתכם לאורך כל האלבום. אם אתם מייצרים אלבום עבור לקוח, לפני שאתם מכינים את כל האלבום, אנו ממליצים לכם לשלוח לו דוגמא לעמוד או שניים על מנת לראות שהוא מתחבר לעיצוב. אם אתם מעצבים גרפיים, כדאי לכם ליצור מספר טמפלטים מוכנים מראש על מנת לקצר את זמן העבודה שלכם. אם גם אתם מעוניינים לעצב את הגרפיקות השונות, אנו ממליצים לכם ללמוד עיצוב גרפי אונליין מהבית באילת. כנסו לאתר הבא שם תוכלו לקרוא עוד על מקצוע העיצוב הגרפי ולראות סרטונים בתחום.